potomci J + K Sedmidomky slavili 1. narozeniny

Pro své miláčky páníčkové udělali krásné oslavy a nadělili dobroty

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

J +K Sedmidomky dnes slaví 1. narozeniny

Před rokem jsme ještě nevěděli co nás čeká i když jsme věděli, že to nebude jednoduché, když jsme se rozhodli, že necháme nakrýt Ginger a Erki téměř ve stejném termínu. Kolotoč začal když se rozhodly obě rodit spolu a tak  12 „K“ a 8 „J“ Sedmidomky slaví 2. 10. narozeniny. Přichází nám fotky a zprávy, které nám dělají radost.

Naše malé velké štěstí Jori, dostala dortík s rajčátky

Jori s dortíkem

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Ginger

Dnešní sono potvrdilo březost naší Ginger a budeme věřit, že koncem října se dočkáme štěňátek. Na snímku je vidět jen jedno klubíčko, ale prý to nejkrásnější. Jen nevíme, zda po mamince Ginger nebo tatínkovi Coudym.

sono Ginger 2192017

Rubriky: Chov, Ginger, štěňata | Štítky: , , | Napsat komentář

25. Krajská výstava psů v Karlových Varech – 16. 9. 2017

Výstavu ve Varech jsme se rozhodli podpořit vystavením všech našich leonek a k tomu se
přihlásili majitelé s našimi potomky Jasminou, Kefirou a Kathorem a spolu s dalšími 2  leony se tak stali leonbergeři 2. nejpočetnějším přihlášeným plemenem.

Den smáčený deštěm byl pro nás velmi příjemný. Výstava se opět stala příletostí k setkání s kamarády a známými a navíc byl korunována úspěchy. Jori, Erki a Fury Ann získaly ocenění V1, Vítězka třídy a Ginger k tomu navíc obdržela i titul Krajský vítěz.
Přihlásili jsme se do soutěže „Chovatelská skupina“, ale neumístili jsme se. Ovšem je radost sledovat skupinku leonbergerů. Děkujeme majitelům našich potomků za účast.

Více fotek tady

Těšíme se se zase za rok do Varů.

 

 

Rubriky: Chov, Erki, Fury Ann, Ginger, Jori, leonberger Sedmidomky J, leonberger Sedmidomky K, výstava psů | Štítky: , , , | Napsat komentář

Furinka

Před devíti roky 7. září jsme se vraceli ze Zubří, když jsme se dozvěděli radostnou zprávu o narození Furinky. Na konci října 2008 jsme si ji, naše malé potěšení dovezli domů k Růžence. Dnes je Furiška obklopená svými dcerami Erki a Ginger a vnučkou Jori, těší se dobrému zdraví a ráda s námi stále cestuje. Ke svým 9. narozeninám dostala dort z kuřete obložený milovanými rajčaty a 9 psími salámky místo svíček, o který se podělila ♥Furinka

Rubriky: Chov, Fury Ann | Štítky: , , | Napsat komentář

Speciální výstava leonbergerů MKSCHPL 2. 9. 2017 v Zubří

Na klubová setkání se těšíme vždy Celý příspěvek

Rubriky: Chov, Fury Ann, Ginger, leonberger Sedmidomky J, leonberger Sedmidomky K, štěňata, výstava psů | Štítky: , , , | Napsat komentář

Krytí Ginger

V sobotu 26.  srpna byl den „D“ a jeli jsme s Ginger na krytí za psem jménem Coudy Golgenleon. Coudy je nejen krásný, velký, výstavně úspěšný (je interšampionem, šampionem a grandšampionem Česka, Slovenska, Rakouska a Maďarska)  více zde, ale je také vzdáleným potomkem naší první feny Cairo po prabábě Clee Cecile Sedmidomky.

Krytí bylo poznamenané trochu nervozitou z komplikované situace, neboť v neděli Coudyho páníčči odlétali na dovolenou, ale nakonec to Coudy s Ginger zvládli a za měsíc uvidíme na sonu, zda krytí bylo úspěšné.

Pár fotek z namlouvání a také fotky Coudyho z únorového Brna a klubové výstavy v květnu

 

 

Rubriky: Chov, Ginger, štěňata | Štítky: | Napsat komentář

Novinky

Největší novinkou je, že z Polska přišel diplom pro šampiónku Polska Ginger Sedmidomky. Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

květen 2017

Tento měsíc byl pro nás poměrně nabitý. Počínaje klubovým setkáním s výstavami, kdy jsme měli přihlášené a vystavili  jsme všechny naše leonky a navíc a poprvé se účastnili soutěže O nelepší chovatelskou skupinu. Pak ještě následovala výstava s Polsku, kde Ginger obdržela poslední potřebný titul CWC (CAC) k udělení titulu polského šampiona. Po té Erki měla 6. narozeniny a my 23. května oslavili 25. let od okamžiku, kdy nám vstoupil do života Archibald Z Kamenických lesů a leoni nám změnili život.

Rubriky: Archibald, Big Rose, Cairo, Chov, Erki, Fury Ann, Ginger, Historie, Info, Jori | Štítky: , , | Napsat komentář

Výstavy MSKCHPL – Zubří u Nového Města na Noravě -6. +7. 5. 2017

Fury Ann, Erki, Jori, Ginger

Sedmidomky – 5/2017

Celý příspěvek

Rubriky: Chov, Erki, Fury Ann, Ginger, Jori, výstava psů | Štítky: , , , , , , | Napsat komentář