Výstavní dovolená červenec

Když se objevila možnost vyjet na Slovensko do Nitry na výstavy, kde byli pořádány dokonce 4 za sebou, tak jsme se rozhodli spojit výstavy s krátkou dovolenou a oslavou narozenin naší milé kamarádky Aranky. Naše cesta tedy vedla přes klatovskou Národní výstavu psů do Bánova a pak do Nitry. V Klatovech jsme vystavovali Jori a Mášu (za její předvedení děkujeme kamarádce Petře), obě ve třídě vítězů. Posuzoval p. Jančík a výsledek byl Jori V1, Mášu ohodnotil jako VD2.
Pak jsme prožili příjemné dny v zahradě, s přáteli a jejich pejsky, takže si užili všichni dvounozí i čtyřnozí. Cilda se setkala se svou polosestrou po otci Tayrou a otce nezapřou
V Nitře jsme zažili vedro, kdy se teploměr blížil ke 40°C, takže čas strávený v klimatizované hale byl příjemný, ale po přechodu fronty jsme mohli i s holkami zajít do města nakouknout do cetra a jiný večer jsme je vzali na procházku kolem farmy s různými zvířaty a zejména pštroš byl Cildě nesympatický. Pohled na noční Nitru byl také krásný.
V Nitře se 4x vystavovala Jori a 3x Cilda.
Jori ve třídě šampionů získala ocenění V1, CAC; 2x V2 res. CAC a V2, res. CAC, res. CACIB
Cilda získala 3x Velmi nadějná 1, MINOR PUPPY BOB, GRAND PRIX SLOVAKIA MINOR PUPPY WINNER 2021. Ziskem 3 titulů splnila podmínky pro udělení Slovenský šampión šteniat
Na cestě domů jsme potkali anděla, který nám pomohl dojet šťastně domů a také díky němu se nám poštěstilo vidět krojovaný průvod v Čejči.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.