Zubří – klubové výstavy MSKCHPL 11. +12. 5. 2019 + bonitace Jori

Erki, Julie, Jori & Masha Sedmidomky
Erki, Julie, Jori & Masha Sedmidomky

Tentokráte jsme se výstav účastnili s Jori, Mášou a Erki, která je již téměř ve veteránském věku, neboť jsme opět naši chovatelskou stanici hlásili do soutěže chovatelské skupiny.

Dodatečně jsme zjistili, že se výstav také zúčastní i Julie Sedmidomky a těšili se na setkání s ní a její rodinou. V sobotu výstavě přálo počasí, ale méně se dařilo našim. Feny tento den posuzoval pan rozhodčí MVDr. František Šimek a našim fenkám zadal ocenění: VD4 Máše ve třídě mladých, Jori ve třídě otevřené výborná bez pořadí a stejně tak výborná byla i Erki ve třídě vítězů. Julie Sedmidomky se svojí paničkou přidali výborná 3. Všechny 4 fenky nastoupily v soutěži chovatelských skupin, jako nejpočetnější skupina. Zadávalo se ocenění pouze skupině první a tou se Sedmidomky v sobotu nestaly. Na závěr, v soutěži Malý vystavovatel se Julie se svým šikovným vystavovatelem Honzíkem umístili na 2. místě!

Odpoledne po výstavě, si Máša užívala dovádění s Julií, a na Jori čekal okamžik z nejdůležitéjších, bonitace. Při ní byla Jori uchovněna s výsledkem: váha 53kg, výška 68cm a bonitační kód b1( chování k lidem mírně nejisté), veškeré vyšetření (LPN1,2 +LEMP) negativní, DKK A-A a DLK O-O.

V neděli se konala výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz. Erki jsme již v neděli nechali odpočívat, přeci jen již není zvyklá výstavnímu tempu mladých fen a počkáme do června, kdy se bude účastnit výstav jako veteránka. V neděli feny posuzovala paní rozhodčí Renata Cepková a u té měly naše fenky úspěch velký. Máša získala ve třídě mladých V1, CAJC, Jori ve třídě otevřené V2, res. CAC a v této třídě zvítězila Julie a získala titul CAC. A korunou bylo v neděli první místo v soutěži chovatelských skupin, kde zabojovaly právě Julie, Jori a Máša.

Moc děkujeme kamarádce Arance za pomoc při vystavování a také moc děkujeme a moc gratulujeme rodině Julinky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chov, Erki, Ginger, Jori, Masha, výstava psů se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.