Výstavy MSKCHPL – Zubří u Nového Města na Noravě -6. +7. 5. 2017

Fury Ann, Erki, Jori, Ginger

Sedmidomky – 5/2017

Přihlásili jsme všechny naše leonky na obě výstavy, kdy v sobotu fenky posuzovala paní Běla Sochová a v neděli pan Karel Hořák. Poprvé jsme přihlásili i naši chovatelskou stanici do soutěží o Nejlepší chovatelskou skupinu..  Navíc se vyhlašovala klubová soutěž O nejúspěšnějšího výstavního psa, fenu a chovatelskou stanici MSKCHPL za rok 2016. V této soutěži jsme za rok 2015 vyhráli, ale v loňském roce jsme se výstav příliš neúčastnili a tak nás překvapilo, že se Sedmidomky dostaly na 4. místo a tak si Erki a Ginger šly pro pohár.
Naše babča Furiška, tedy Fury Ann Z Alfovy zahrady, není stále ještě v nejlepší kondici a chybí jí bohaté osrstění a tak jsme jeli do Zubří s tím, že ji vystavovat nebudeme. Ovšem na naléhání paní rozhodčí, že je to škoda veteránku nevystavit, šla do kruhu nenačesaná, ale evidentně jí to bavilo. Posudek má velmi poetický, který ji docela vystihuje. Skončila jako V4. V neděli získala V3.

Erki, za krátko 6letá, dopadla z našich leonek nejhůře, ji vystavování, na rozdíl od Furinky nebavilo. V sobotu byla Velmi dobrá a v neděli Výborná bez pořadí

Ginger v sobotu byla ohodnocená jako výborná bez pořadí a v neděli ji rozhodčí p. Hořák zadal Výborná 3.  V obou dnech třída otevřená fen, byla nejobsazenější (16 a 14)

maličká Jori v dorostu stále nepřekonala obavy z výstav a to se projevilo v jejím předvedení i hodnocení rozhodčích. V sobotu získala Velmi nadějná 4 a v neděli VN 3.

Sobotní výstavy se taky účastnila Jasmine Sedmidomky, která v dorostu skončila VN3 a porazila Jori.

V soutěži Nejlepší chovatelská skupina se Sedmidomky v sobotu reprezentovaly s Erki, Ginger, Jori a Jasmine obsadily místo 3. V neděli byly jen naše holky leonky – Erki, Ginger a Jori, ovšem každá s vlastním handlerem a získaly titul Nejlepší chovatelská skupina.

Užili jsme si výstavy i díky velké pomoci babičky Slávky, kterou naše leonky milují a podařilo se mi s nimi pěkné fotky.

a zbytek fotografií ze soboty je tu a z neděle tady

Příspěvek byl publikován v rubrice Chov, Erki, Fury Ann, Ginger, Jori, výstava psů se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.